Klub Miłośników Komunikacji

Nowoczesna komunikacja miejska

Wielu z nas nie może, nie chce lub nie umie poruszać się samochodami osobowymi po dużych miastach. Miasto takiej wielkości jak Warszawa nie pozwala jednak na chodzenie piechotą, dlatego ktoś o otwartym umyśle wymyślił płatną komunikację publiczną. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą się dostać w odległe miejsce i nie muszą robić tego regularnie.

Popularne MPK-i nie są jednak ideałem. Wszystko psuje tłok i ścisk, szczególnie w czasie upałów. W nowoczesnych pojazdach jest więcej miejsca i klimatyzacja, ale, choć miejsca zwyczajnie nie da się wyczarować, to klimatyzacja także nie jest dobrym rozwiązaniem dla astmatyków, alergików i anemików. Komunikacja miejska obfituje także w dziwne wydarzenia związane ze współpasażerami ? lepiej nie jeździj MPK-ami nocą?

Related Articles

Najpopularniejszy transport pasażerskich?

Linie lotnicze przeżywają w ostatnich latach prawdziwe oblężenie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć jest osobę dorosłą, która nigdy w życiu nie zdecydowała się na podróż lotniczym środkiem transportu. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. W kilka godzin możemy pokonać nawet kilka tysięcy kilometrów. Co więcej,[…]

Read More »